خرید اشتراک

سوالات متداول

چطور میتونم اشتراک ویژ بخرم؟

پس از ثبت نام , وارد صفحه پلان ها (همین صفحه) شده , سپس با کلیک روی پلان مورد نظر به درگاه بانک متصل می شوید و عملیات پرداخت را میتوانید با استفاده از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب و رمز دوم (پویا یا ثابت) انجام دهید

چقدر طول میکشه تا عضویت VIP فعال بشه؟

پلان مورد نظر بلافاصله پس از خرید فعال می شود

چند تا فایل میتونم دانلود کنم؟

محدودیت دانلود مربوط به هر پلان در قسمت توضیحات ذکر شده

آیا محدودیت روزانه دانلود وجود داره؟

هیچ محدودیت روزانه ای برای دانلود فایل ها در نظر گرفته نشده , لذا میتوانید کل تعداد مشخص شده را در یک روز مصرف کنید

اگه از تمام ظرفیت اکانت ام استفاده نکنم چی میشه؟

اگر از تمام ظرفیت اکانت خود از نظر محدودیت تعداد دانلود استفاده نکردید نگران نباشید , زیرا حتی با اتمام دوره اشتراک , تعداد دانلود ها حذف نشده و با خرید دوره جدید , تعداد باقی مانده به دوره جدید اضافه می شود !

چطور باید تصاویر لایه باز و ویرایش کنم؟

در صورتی که تسلط کامل به نرم افزار های گرافیکی ندارید یا با نحوه ویرایش تصاویر لایه باز آشنا نیستید , برای مشاهده آموزش ویرایش تصاویر لایه باز PSD ینجا کلیک کنید . و برای تماشای آموزش ویرایش تصاویر لایه باز وکتور اینجا کنید کنید.

برای ویرایش فایل ها به چه نرم افزاری احتیاج دارم

اگر فایل دانلود شده , دارای پسوند PSD یا TIF بود , می توانید با استفاده از فتوشاپ ، اگر فایل دانلود شده دارای پسوند AI یا EPS بود از ایلوستریتور ، و یا اگر دارای پسوند AE بود میتوانید از افترافکت استفاده کنید.

پول از حسابم کسر شده ولی اکانت ام فعال نشد !

در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شد ولی شارژ اکانت انجام نشد, یا صفحه عملیات موفق را مشاهده نکردید ؛ مبلغ کسر شده ظرف مدت 72 ساعت به حساب شما عودت داده خواهد , ولی برای پیگیری های بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.