ورود به حساب کاربری

قبلا ثبت نام کرده اید؟

ثبت نام کاربر جدید

ثبت نام کاربر جدید

X پاک کردن فرم
قوانین
به پالت خوش آمدید

قبل از استفاده از سایت , حتما قوانین را مطالعه بفرمائید
ثبت نام و استفاده از وب سایت به منزله قبول قوانین توسط کاربر میباشد.
1- اکثر مطالب موجود در وبسایت یا خریداری شده یا توسط تیم طراحی شده ، بنابراین کپی از مطالب به هر نحوی شرعا و قانونا غیر مجاز میباشد.
2- پالت در مقابل استفاده غیر مجاز ( سوء استفاده ) از محتوای موجود در سایت هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت و تمام مسئولیت آن به عهده کاربر میباشد.
3- در هنگام ثبت نام ، در ورود اطلاعات دقت فرمائید. در صورت ثبت نام با اطلاعات غیر واقعی پالت در قبال عواقب ناشی از آن مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.
4- پالت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
5- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. پالت به کاربران خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.
6- در صورت بروز مشکل در مرحله نهایی پرداخت ، مبلغ مورد نظر حداکثر تا 72 ساعت به حساب کاربر بازگردانده می شود ، در غیر اینصورت حتما با پشتیبانی تماس بگیرید.


کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

1- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، قطعا هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
2- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
3- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
4- از تایپ دیدگاه خود بصورت فینگلیش (زبان پارسی - خط لاتین ) بپرهیزید.
5- از ثبت نظرات غیر مرتبط با موضوع خودداری کنید.
6- از نوشتن اطلاعات حساب بانکی خود در قسمت نظرات جهت پیگیری تراکنش های مالی جدا بپرهیزید ، در غیر اینصورت پالت مسئولیتی به عهدا نخواهد گرفت.پالت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.