نتایج جستجو

2018/08/14
349
0
0
قوانین کپی رایت ومالکیت معنوی در پالت

قوانین کپی رایت ومالکیت معنوی در پالت

قوانین کپی رایت

سلام , به پالت خوش آمدید

در صورت استفاده از محتوای سایت لطفا متن قوانین کپی رایت را با دقت مطلالعه کنید.

قوانین  مربوط به کپی رایت به دلیل تفاوت در شیوه استفاده و خلق محتوا برای هر دسته از موضوعات سایت بصورت جداگانه تعریف شده که باید در هنگام استفاده از پرونده ها با آن توجه کنید.

تذکر : فروش یا انتشار رایگان محتویات پالت  تحت هر شرایطی ممنوع میباشد.

تصاویر لایه باز پی اس دی  (open source) :

تمامی تصاویر پی اس دی تجاری موجود در سایت توسط پالت طراحی و خلق شده یا حق انتشار و فروش آن از صاحب اثر خریداری شده .  بنا بر این  استفاده از آن در پروژه های  شخصی ، عمومی ، تجاری کوچک و تجاری بزرگ و کمپانی بلامانع می باشد .

وکتور :

تصاویر وکتور موجود در سایت عمدتاً از کمپانی هایی مانند شاتر استاک و فتولیا به قیمت واقعی خریداری شده اند . بنا بر این استفاده عمومی , شخصی ، اداری ، تجاری کوچک ، آزاد می باشد ، اما  استفاده از این تصاویر در کسب و کار های تجاری بزرگ و کمپانی ها منوط به اجازه از صاحب و خالق اثر یا ایجاد تحول در طرح می باشد .  (فروش تصاویر بصورت خام یا با تغییر کم به شرکت های بزرگ ممنوع میباشد).

تصاویر استاک :

تصاویر استاک موجود در سایت عمدتاً از کمپانی هایی مانند شاتر استاک و فتولیا به قیمت واقعی خریداری شده اند . بنا بر این استفاده عمومی , شخصی ، اداری ، تجاری کوچک ، آزاد می باشد ، اما  استفاده از این تصاویر در کسب و کار های تجاری بزرگ و کمپانی ها منوط به اجازه از صاحب و خالق اثر یا ایجاد تحول در طرح می باشد . (فروش تصاویر بصورت خام یا با تغییر کم به شرکت های بزرگ ممنوع میباشد).

پروژه های آماده افتر افکت :

پروژه های آماده افتر افکت موجود در سایت عمدتاً از کمپانی هایی مانند انوانتو و گرافیک ریور به قیمت واقعی خریداری شده اند . بنا براین استفاده عمومی , شخصی ، اداری ، تجاری کوچک ، آزاد می باشد ، اما  استفاده از این تصاویر در کسب و کار های تجاری بزرگ و کمپانی ها منوط به اجازه از صاحب و خالق اثر یا ایجاد تحول در طرح می باشد. (فروش تصاویر بصورت خام یا با تغییر کم به شرکت های بزرگ ممنوع میباشد).

طرح های برش لیزری و معرق:

غالب طرح های معرق و برش لیزری موجود در سایت توسط پالت طراحی و خلق شده یا حق انتشار و فروش آن از صاحب اثر خریداری شده . بنا بر این  استفاده از آن در پروژه های  شخصی ، عمومی ، تجاری کوچک و تجاری بزرگ و کمپانی بلامانع می باشد  .

 

در مورد کپی رایت بیشتر بخوانید !

 

 

Print Friendly, PDF & Email

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تصادفی این دسته
category random post’s
تمام مطالب این دسته